Prihlásenie

Štatistiky

Práve online: 5
Týždeň: 81373
Celkom: 1266393

Zoznam firiem, katalóg firiem, adresár firiem.Portál www.remeselnik.eu je zameraný na podporu živnostníkov, podnikateľov, ale aj prostých remeselníkov, ktorí poskytujú služby v oblasti stavebníctva, opravy spotrebičov, drevovýroby, záhradníctva a iných tradičných, ale aj netradičných remesiel.

Prehľadné zoradenie kategórií podľa zamerania a miesta pôsobenia Vám umožní veľmi rýchlo a jednoducho nájsť v našom katalógu práve to, čo hľadáte.

Pokiaľ sa v našom katalógu ešte nenachádzate, stačí sa zaregistrovať formou webového formulára a vyplniť základné údaje o Vás a Vašej remeselníckej činnosti. Po zaregistrovaní budete zaradený do našeho katalógu a Vaša vizitka bude prístupná ľudom, ktorí hľadajú možno práve Vás. Registráciu nových užívateľov kontroluje administrátor čiže Vám zaručíme správne a výstižné znenie.

Pravidelná aktualiźacia systému podľa nárokov a požiadaviek našich užívateľov, ako aj individuálna a plnohodnotná podpora pre našich klientov Vám dokážu zaručiť, že s našimi službami budete spokojní.

Prezentácia internetového portálu www.remeselnik.eu je ideálnym spojením možností internetu a prezentácie Vašej firmy s kvalitným spätným odkazom.

Môžete si pozrieť aj štatistiky portálu, ktoré kategórie sú najviac vyhľadávané. Internetová reklama je ten najefektívnejší spôsob prezentácia a hlavne u nás jedna z najlacnejších!

Portál je zaregistrovaný v slovenských ale aj svetových vyhľadávačoch a katalógoch a eviduje viac ako 94.700.odkazov.

 

Popularita URL adresy 8/10 podľa Google

 

Obľúbenosť URL adresy webovej stránky: 94.700 (počet výskytov URL adresy stránky medzi webovými stránkami z iných domén).

 

 Ponúkame Vám aj tvorbu web stránok, internetových obchodov, tvorbu portálov, správu, aktualizáciu a údržbu web stránok. K doplnkovým službám patrí aj registrácia domén a zabezpečenie webhostingu. Ponúkame tvorbu jednoduchých ale aj robustnejších web stránok. Pri robustnejších projektoch spolupracujeme s renomovanými spoločnosťami, ktoré patria vo svojom obore medzi tie najlepšie. Kliknite si pre viac informácií tu.

 

"A bude Vás na internete vidieť"

Web služby s.r.o.

Prevádzkovateľ portálu  www.remeselnik.eu

tel:0908910944

www.websluzbysro.skCopyright © katalóg remeselníkov 2008 - 2018. All Rights Reserved
Web služby s.r.o.